Mechaniczne systemy mocowań

Wymagania klienta są naszym punktem odniesienia a celem rozwiązania lepsze, bardziej wydajne, bezpieczniejsze. Naszym zadaniem jest opracowanie optymalnej technologii mocowania detali przy pomocy nowoczesnych inżynieryjno-naukowych metod rozwoju i produkcji.
Nasza oferta obejmuje standardowe elementy mocujące, takie jak precyzyjne napinacze do ściągania, stoły sinusoidalne do zastosowań szlifierskich i erozyjnych oraz szeroką gamę palet przystosowanych do wszystkich popularnych systemów mocowania z punktem zerowym.

Inne produkty z portfolio naszych partnerów:

Hydrauliczna technika mocowania do technologii cięcia metalu
Systemy mocowania elementów obrabianych | Imadła maszynowe
Systemy montażu z punktem zerowym
Podciśnieniowa technika mocowania w wykonaniu standardowym i specjalnym

Nasz dział rozwoju, który specjalizuje się w mechanicznej i hydraulicznej konstrukcji stacjonarnych mocowań i oprzyrządowania do detali, opracowuje wspólnie z klientem najlepsze rozwiązanie i przeprowadza jego wdrożenie.

W technologii mocowań mechanicznych prawie nic nie jest standardowe – w związku z czym dokładamy starań aby było możliwe do wykonania. Wymaga to czegoś więcej niż tylko teoretycznych umiejętności projektowych. Niezbędne jest wyczucie różnych materiałów i ich właściwości, zrozumienie złożoności procesów i kreatywność w poszukiwaniu najbezpieczniejszych rozwiązań.

Dla naszych klientów z prawie wszystkich sektorów przemysłu jesteśmy zatem czymś więcej niż tylko dostawcą technologii mocowania – jesteśmy partnerem, powiernikiem i entuzjastycznym współtwórcą.