Automatyzacja produkcji

My, SAV, jesteśmy niezawodnym partnerem, jeśli chodzi o optymalizację procesów produkcyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy w zakresie techniki zamocowań opracowujemy rozwiązania automatyzacji, które umożliwiają wysoce wydajną produkcję.

Sortowanie, gratowanie, czyszczenie, testowanie, pomiary i transport mogą być wykonywane przez nasze systemy automatyzacji.

Sprawdzone bezpieczeństwo działania, sprawdzona nośność i absolutna powtarzalność są niezbędne dla wszystkich stosowanych systemów mocowań. Projektujemy rozwiązania z wizją, precyzją i najwyższą fachowością dla wszystkich możliwych procesów, np. dla:

Automatyzacja wokół obrabiarek – od elementu surowego do gotowego.
Systemy wymiany i manipulacji paletami.
Inteligentna integracja procesów poprzedzających i następujących po sobie – od detekcji detalu do samojezdnego systemu transportu.
Systemy połączeń i struktury.

Posiadamy również własnych ekspertów i rozwiązania dla indywidualnych technologii montażu i procesów. To duża zaleta: Oferujemy wszystko pod jednym dachem i jesteśmy odpowiedzialni za cały przebieg pracy – od zarządzania projektem, poprzez rozwój, projektowanie i programowanie, aż po produkcję i montaż, integrację, uruchomienie, szkolenie i serwis.