unternehmen-c00fa162

SAV - just experts

Łączymy w sobie to, czego wymaga prawidłowy proces obróbki przedmiotu: Szybkość i jakość. Wydajność i precyzja. Indywidualizacja i automatyzacja. Tam, gdzie inni wciąż widzą tu sprzeczność, my już zaczynamy opracowywać rozwiązania. Prawdziwe wyzwania są częścią naszego obszaru kompetencji.

Dzięki doświadczeniu naszych ekspertów w dziedzinie techniki mocowania i automatyzacji, najbardziej zróżnicowane wymagania są realizowane w sposób zoptymalizowany pod kątem procesów. Ponieważ wszystkie możliwe dyscypliny mocowania i manipulowania łączymy inteligentnie, z dalekowzrocznością i indywidualnie. Po prostu eksperci.

Fakty i liczby

Obecnie zatrudniamy ponad 180 osób i generujemy ponad 30 milionów euro sprzedaży. Prawie połowa z tego generowana jest w obszarze magnetycznej techniki mocowania i stacjonarnej techniki mocowania. A prawie każde z naszych zadań jest rozwiązaniem szczególnym. Nie ulega wątpliwości, że w SAV pracują i są szkoleni tylko wysoko wykwalifikowani specjaliści.

Historia

1984: Założyciel firmy Robert Feustel zakłada firmę SAV posiadając jedynie tokarkę w swoim prywatnym garażu.

1985: Założenie spółki SAV Spann-Automations-Normteiletechnik GmbH

2004: Intensywna rozbudowa już istniejącej sieci eksportowej. Założenie kilku spółek zależnych
w Europie, Azji i Ameryce.

2015: Przemysłowa spółka holdingowa Tyrol Equity
z siedzibą w Innsbrucku nabywa większość udziałów w SAV. Dr Stefan Hamm zostaje nowym dyrektorem zarządzającym.

2016: Połączenie poszczególnych spółek SAV w celu utworzenia całościowej spółki o nazwie SAV GmbH. Towarzyszy temu ponowne uruchomienie SAV z nową tożsamością korporacyjną.